Kontakt tel. 68 351 40 14;  68 320 17 25| email: biuro@zgktrzebiechow.pl | bip

Kierownik ds. technicznych i eksploatacji urządzeń-nabór zakończono

Nabór zakończono.

Zakład Gospodarki Komunalnej SP. z o.o. w Trzebiechowie poszukuje pracowników:

Kierownik ds technicznych i eksploatacji urządzeń

Podstawowy zakres obowiązków:

  • kierowanie pracą Zakładu Wodociągów i Kanalizacji oraz Usług Komunalnych, w tym: planowania, organizowania i koordynowania pracy podległych pracowników, rozliczania z powierzonych zadań oraz nadzorowania pracy,
  • sprawdzanie i przyjmowanie dokumentacji projektowej i powykonawczej oraz niezbędnej do przyjęcia sieci wodociągowej na majątek lub do eksploatacji
  • prowadzenie sprawozdawczości w zakresie ochrony środowiska
  • koordynacja i nadzór nad prowadzeniem ewidencji i dokumentacji związanej z działalnością zakładu oraz opracowanie sprawozdań, raportów i innych danych
  • koordynacja i nadzór nad realizacją umów, dostaw materiałów i usług, weryfikacja szkód.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego – preferowane kierunki: Inżynieria Sanitarna, Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska lub pokrewne,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie eksploatacji i remontów sieci wodociągowej, bądź w obszarze eksploatacji obiektów inżynierii wodnej i komunalnej, infrastruktury związanej z inżynierią środowiska,
  • umiejętność w zarządzaniu ludźmi,
  • biegłej znajomości obsługi komputera, pakietu Ms Office (w tym programu Excel, Word w stopniu średnio-zaawansowanym),
  • umiejętności czytania rysunku technicznego sieci wod-kan.,
  • wiedzy z zakresu eksploatacji i funkcjonowania sieci wodociągowej,
  • wiedzy z zakresu Prawa Budowlanego, Prawa Wodnego, Ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków,
  • znajomości materiałów stosowanych do budowy, przebudowy i remontów sieci wodociągowej,
  • prawa jazdy kat. B,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętności budowania relacji z ludźmi,
  • umiejętności dobrej organizacji pracy,
  • komunikatywność.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie,
  • wynagrodzenie w oparciu o nowoczesny system motywacyjny,
  • stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój,
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji tj. CV oraz listu motywacyjnego do 30.05.2019 roku na adres biuro@zgktrzebiechow.pl lub dostarczyć do siedziby spółki.